Státní Maturita z Matematiky 2021 – Kurzy ve tvém městě

Tvoje příprava na maturitu z matematiky

Připrav se na maturitu z matematiky v našich 3denních intenzivních kurzech! Dr. Matika navštíví i tvé město a připraví tě dokonale na maturitu z matematiky. V kurzu si spočteme mnoho maturitních příkladů a uděláme si spolu maturitu nanečisto. Detailní informace najdeš na stránce s jednotlivým kurzem.

Máš-li nějaké otázky, napiš nám na team.drmatika@gmail.com nebo na 774 137 543.

S námi odmaturuje každý (záruka vrácení peněz)!

Výhody pro tebe

✓ 3 dny (celkově 21 hodin)

✓ Přizpůsobeno státní maturitě z matematiky

✓ Garance vrácení peněz

✓ Včetně obsáhlých učebních materiálů

✓ Jednorázová platba 2.499 Kč

statni maturita z matematiky - nahled kurzy - mapa ČR

Přípravné kurzy na maturitu z matematiky – vyber si ten svůj!

I v roce 2020 nabízíme 3denní přípravné kurzy na maturitu z matematiky v různých městech ČR. Nenašel jsi kurz ve svém městě nebo ti snad nevyhovuje náš termín, neváhej nám napsat na team.drmatika@gmail.com. Určitě najdeme řešení i pro tebe!

Chceš-li se připravovat na maturitu z matematiky průběžně, můžeš využít náš bezplatný servis na našem youtube kanálu, kde máme mnoho videí k různým maturitním tématům.

Najdi si své město

3-denní přípravné kurzy

{"title":"3-denn\u00ed p\u0159\u00edpravn\u00e9 kurzy","show_title":"1","post_type":"course","taxonomy":"course-cat","term":"priprava-na-maturitu","post_ids":"","course_style":"popular","featured_style":"course5","masonry":"0","grid_columns":"clear2 col-md-6","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"12","infinite":"0","pagination":"1","grid_excerpt_length":"100","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}

Hodnocení bývalých účastníků

Výborný kurz s individuálním přístupem

Na kurzu nejvíce oceňuji individuální přístup. Každý jsme jiný, a proto každý chápe matematiku jiným způsobem. Zde byla vidět maximální snaha o vysvětlení dané problematiky všemi možnými způsoby tak, aby ji pochopili všichni.

Vojtěch Marek

3denní kurz – super příprava na 3. termín

Na tento kurz jsem narazila náhodou, když jsem se připravovala na 3.termín maturity z matematiky. Řekla jsem si, že to zkusím, že už nemůžu nic ztratit. Tento kurz mi dal hodně. Hlavně to, že když nevím, mám si dosadit a podle toho to potom odvodím. Pan Michal je velmi milý a se vším nám poradil a snažil se vše vysvětlit co nejlépe, abychom tomu porozuměli. Šla jsem k maturitě a věřila jsem si, že to zvládnu a také to tak dopadlo. Velké díky!

Lucie

Maturita za 1

Na 3denní kurz matematiky jsem šel z pozice gymnazisty, který si v matematice nikdy nevěŕil a měl spíše podprůměrné výsledky. Bál jsem se, že kvůli matice budu mít hodně ošklivé maturitní vysvědčení ba i že bych mohl být vyhozen. Měl jsem pocit, že jsem všechno z matematiky za poslední roky zapomněl a uź si nemohl vzpomenout ani na kvadratické rovnice.

Díky 3denním kurzům sem si vše v hlavě srovnal. Kurzy mi díky jasné metodice a SKVĚLÝM materiálům pomohly vzpomenout na všechno a znovu procvičit společně s typologií maturitních příkladů. Dr. Matika vedl celý kurz v přátelské a pohodové atmosféře a zároveň dbal na časovém pokrytí všech oblastí k maturitě. Díky kurzům jsem se pak před maturitou nemusel téměř učit krom počítaní testů z minulých let.

Upřímně můžu říct, že má jednička z maturity ze státní matematiky je i z velké části díky 3denním kurzům.

Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů a dalších úspěšných návštěvníků kurzů.

Vojtěch Sůva

Ideální příprava na maturitu z matematiky

Maturitu z matematiky jsem udělal za 78% a věřím, že z velké části se na tom podílel právě 3denní kurz a materiály, které jsme tam dostali. Kurz pro mě byl ideální, protože se v rozumné rychlosti probraly a zopakovaly všechny typy příkladů ze středoškolského učiva, které se u maturity vyskytují. Rozhodně můžu doporučit.

Jiří A.

Díky kurzu jsem zvládla 3. termín maturity

Ráda bych Ti doporučila pana Mašiku, svým milým a vstřícným způsobem nám dokázal vysvětlit zdaleka nepochopitelné látky z matematiky, které jsem nikdy ve škole nemohli pochopit díky nedostatečnému věnování se učitele žákovi.
Kurz probíhal ve velmi dobrém duchu, pokud jsme něco nechápali, hned nám to pan Mašika vysvětlil a nebyl problém i několikrát za sebou. Vše probíhalo zábavnou formou, střídala se interaktivní tabule a normální tabule. Celý kurz byl v krásném prostředí VŠEM.
Vybrala jsem si tento kurz na můj třetí termín z matematiky a rozhodně nelituji.

Martina Váchová

© Doktor Matika, 2018