Státní Maturita z Matematiky 2019 – Kurzy ve tvém městě

Tvoje příprava na maturitu z matematiky

Připrav se na maturitu z matematiky v našich 3denních intenzivních kurzech! Dr. Matika navštíví i tvé město a připraví tě dokonale na maturitu z matematiky. V kurzu si spočteme mnoho maturitních příkladů a uděláme si spolu maturitu nanečisto. Detailní informace najdeš na stránce s jednotlivým kurzem. 

Máš-li nějaké otázky, napiš nám na team.drmatika@gmail.com nebo na 774 137 543.

S námi odmaturuje každý (záruka vrácení peněz)!

Výhody pro tebe

✓ 3 dny (celkově 21 hodin)

✓ Přizpůsobeno státní maturitě z matematiky

✓ Garance vrácení peněz

✓ Včetně obsáhlých učebních materiálů

✓ Do 13.1. jednorázová platba 2.4992.249 Kč

statni maturita z matematiky - nahled kurzy - mapa ČR

Přípravné kurzy na maturitu z matematiky - vyber si ten svůj!

O jarních prázdninách 2019 nabízíme 3denní přípravné kurzy na maturitu z matematiky v různých městech ČR. Nenašel jsi kurz ve svém městě nebo ti snad nevyhovuje náš termín, neváhej nám napsat na team.drmatika@gmail.com. Určitě najdeme řešení i pro tebe!

Chceš-li se připravovat na maturitu z matematiky průběžně, můžeš využít  náš bezplatný servis na našem youtube kanálu, kde každou středu od 18 hodit máme 1,5 hodiny stream k různým maturitním tématům.

Najdi si své město

3-denní přípravné kurzy

{"title":"3-denn\u00ed p\u0159\u00edpravn\u00e9 kurzy","show_title":"1","post_type":"course","taxonomy":"course-cat","term":"priprava-na-maturitu","post_ids":"","course_style":"popular","featured_style":"course5","masonry":"0","grid_columns":"clear2 col-md-6","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"12","infinite":"0","pagination":"1","grid_excerpt_length":"100","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}
© Doktor Matika, 2018
X