FAQ

Pokud nenajdeš odpověď na svoji otázku níže, neváhej nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Telefon: 774 137 543

E-mail: team.drmatika@gmail.com

 1. Obecně / Organizace

  1. Pro koho je web určen?

   Web je určen pro žáky základní školy, studenty střední školy i vysoké školy. Časem bychom chtěli stránku rozšířit o další témata. Jedním z cílů webu je také přidání dalších předmětů, jako je například informatika nebo jazyky.

  2. Jak mohu ovlivnit obsah webu?

   Jakékoliv tvoje zapojení je více než žádoucí. Máš-li nějké poznámky, připomínky, nápady, neváhej je nám zaslat e-mailem. Můžeš také vkládat komentáře ke konkrétním příkladům či videu, který uvidí všichni uživatelé.

  3. Pomůže mi web i s nějakým konkrétním příkladem?

   Pro tento případ máme tady dvě možnosti. 1. Příklad můžeš vyfotit a vložit ho do naší facebookové skupiny. Jeden z členů skupiny ti odpoví za malinký okamžik. 2. Příklad můžeš poslat i nám mailem. Většinou k tomuto příkladu uděláme video, které zveřejníme na našich stránkách. V tomto případě si ale na odpověď budeš muset počkat o něco déle.

  4. Proč zrovna 3-denního přípravný kurz na maturitu u Doktora Matiky?

   Jsme jediným poskytovatelem vzdělávacích služeb, který ti nabízí balíček all-inclusive pro přípravu na maturitu. Doprovázíme tě nejen během intenzivního kurzu, ale během celé přípravy na zkoušku. Jak to děláme? Kromě intenzivních kurzů nabízíme také řadu interaktivních učebních materiálů a individuálního koučování. U každého tématu ve třídě najdeš také svůj vlastní seznam videí. Na YouTube máme každý týden live stream. Pokud máš konkrétní problémy s matematikou, můžeš použít naši 24/7 matematickou pomoc na Facebooku.

  5. Co mě čeká v přípravném kurzu?

   Chceš-li získat přesný přehled o obsahu kurzu, přečti si pozorně náš popis kurzu před rezervací. Ten najdeš na detailní stránce s kurzem. Tak budeš vědět, co čekat a zda je pro tebe kurz vhodný. Samozřejmě se můžeš kdykoliv zeptat nás přes mail nebo telefonicky

  6. Do kdy se mohu zaregistrovat na přípravný kurz?

   Zaregistrovat se můžeš až do dne, kdy náš kurz začíná, jsou-li ještě volná-místa.

  7. Kde se koná můj intenzivní kurz?

   Všechny důležité informace o intenzivním kurzu ti zašleme po úspěšné rezervaci e-mailem. Kromě toho obdržíš připomínkový e-mail se všemi důležitými detaily o kurzech, jako jsou pokoje pět dní před začátkem kurzu.

  8. Dokončil(a) jsem nákup, ale nedostal(a) jsem potvrzovací e-mail.

   Nejprve si zkontrolujt složku se spamy. Pokud tam potvrzovací e-mail nenajdeš, pošli nám e-mail s tvojí žádostí na adresu team.drmatika@gmail.com a my ti znovu zašleme potvrzovací e-mail.

  9. Nechci už dostávat newslettry

   To je nám opravdu líto! Pošli nám e-mail na adresu team.drmatika@gmail.com s tvoji žádostí, abychom tě mohli odhlásit z našeho newslettru.

  10. Požadovaný kurz je plně obsazen v mém městě

   V tomto případě nás prosím kontaktuj osobně: team.drmatika@gmail.com. My tě zapíšeme na čekací listinu. Když bude na čekací listině větší počet studentů, uděláme pro vás náhradní kurz buď v tom samém termínu nebo v náhradním termínu (některý víkend po jarních prázdninách nebo velikonoční prázdniny). Kromě toho můžeš na našich stránkach hledat, zda se nekoná kurz v tvé blízkosti.

  11. Přípravný kurz se nekoná v mém městě

   V tomto případě nás prosím kontaktuj osobně: team.drmatika@gmail.com. My tě zapíšeme na listinu a když bude na této listině větší počet studentů, uděláme pro vás kurz ve vašem městě. Neváhej se tedy ptát tvých kamarádů. Kromě toho můžeš na našich stránkach hledat, zda se nekoná kurz v tvé blízkosti.

 2. Způsob platby a faktury

  1. Co si na webu můžu zakoupit?

   Na našem webu najdeš tři druhy coachingu (doučování). Za prvé si můžeš zakoupit náš 3-denní intenzivní kurz v tvém městě. V tomto případě obdržíš i kompletní přístup na portál zdarma. Za druhé si můžeš domluvit individuální online doučování přes skype. Ceník této služby najdeš na stránce věnované online doučování. Za třetí si můžeš koupit časově omezené členství (1, 3 nebo 6 měsíců).  Toto členství tě opravňuje k neomezenému přistupu ke všem učebním materiálům na tomto portálu. Maturantům doporučujeme si zakoupit náš intenzivní kurz, jelikož s jeho koupí získají neomezený přístup. Nematurantům doporučujeme třetí možnost.

  2. Kde najdu svoji fakturu?

   Po úspěšné registraci kurzu / zakoupení členství automaticky obdržíš fakturu na e-mailovou adresu, kterou jsi zadal při registraci. Pokud jsi omylem smazal nebo neobdržel tento e-mail, kontaktuj nás na adrese team.drmatika@gmail.com. Fakturu najdeš i ve svém účtu na portálu.

  3. Co mám napsat jako variabilní symbol při bankovním převodu?

   Při převodu peněz na náš účet uveď číslo objednávky jako variabilní symbol. To najdeš v tvém emailu nebo i ve svém účtu na portálu.

  4. Jaké mohu platit za služby nabízené na portálu?

   Momentálně můžeš platit jen bankovním převodem. Pracujeme na tom, abychom ti mohli nabídnout i kreditní kartu, paypal nebo placení sms.

  5. Při převodu jsem zadal špatné údaje. Co dělat?

   V tomto případě nás kontaktuj osobně telefonicky nebo e-mailem na team.drmatika@gmail.com

 3. Storna, změny rezervace a garance

  1. Jak mohu zrušit moje členství?

   Můžeš odstoupit od smlouvy do 14 dnů od registrace. Neučiníš-li tak tvoje členství vyprší automaticky po 1, 3 nebo 6 měsících podle toho, které členství jsi zvolil při registraci.

  2. Nechci / nemohu se dostavit na přípravný kurz. Jak mohu zrušit moji rezervaci?

   Z kurzu se můžeš odhlásit do 14 dnů od rezervace bez uvedení důvodu. Pošli nám prosím e-mail na adresu team.drmatika@gmail.com. Po uplynutí této doby je zrušení kurzu možné pouze v případě nemoci nebo když nebudeš připuštěn k maturitě. Prosím pochop náš, že v těchto případech požadujeme lékařskou zprávu nebo školní osvědčení. Zrušení a jakékoli (částečné) vrácení ceny zaplacené z jiných důvodů jsou vyloučeny.

  3. Odhlásil jsem se z kurzu. Jak dostanu moje peníze zpět?

   Poplatek za kurz ti bude vrácen do 14 dnů pomocí platebního postupu, který jste si zvolil při rezervaci. Během této doby dostaneš tedy peníze na tvůj bankovní účet.

  4. Přípravný kurz nesplňuje moje očekávání. Mohu se odhlásit z toho kurzu?

   Pro naše intenzivní kurzy ti v tomto případě nabízíme naši záruku vrácení peněz. Téměř celá částka ti v tomto případě bude vyplacena zpět. Detailní informace najdeš zde.

  5. Jak funguje garance vrácení peněz při propadnutí?

   Zde u Doktora Matiky pevně věříme v tvůj úspěch a chceme, abys byl plně spokojen! Proto nabízíme každému účastníkovi našich přípravných kurzu na maturitu z matematiky záruku vrácení peněz. Propadneš-li ze státní maturity z matematiky i přes plnou účast (všechny tři dny) v našem kurzu, obdržíš tvoje peníze nazpět! Detailní informace o tomto typu garance najdeš zde.

 4. Učební materiál

  1. Jaké učební materiály mám k dispozici?

   Náš vzdělávací portál nabízí celou řadu učebních pomůcek (některé z nich jsou placené). V naší wiki najdeš mnoho článků k matematickým tématům, v sekci s videi pak tématické online kurzy a v sekci s interakcí mnoho interaktivních pomůcek. Pro uživatele, kteří si objednali individuální doučování nabízíme možnost natočení videa z vyučovací hodiny, které může být kdykoliv použito k opakování.  Pro maturanty, kteří si zakoupili intenzivní přípravný kurz máme tady náš jedinečný pracovní sešit k přípravě na maturitu

  2. Kdy obdržím můj pracovní sešit pro přípravný intenzivní kurz?

   Studijní materiály ti budou předány v první den kurzu. Podrobné informace najdeš na stránce s kurzem.

  3. Mohu si zakoupit pracovní sešit k přípravě na maturitu i bez zaplaceného kurzu?

   Vzhledem k tomu, že naše učebnice jsou interaktivním učebním materiálem, který je přímo spojen s průběhem kurzu, získáš je pouze při vstupu do kurzu. Nabízíme ti však řadu dalších učebních materiálů.

© Doktor Matika, 2018
X