Youtube – pravidelný stream

Každodenní YouTube Streamy

Vzhledem k dané situaci jsme se rozhodli poskytnout především maturantům a žákům, kteří se připravují na přijímačky na SŠ, pravidelné streamy, v kterých budeme probírat různá témata.

Tvoje výhody

✓ Bezplatné doučování

✓ 40+ hodin streamu

✓ 100+ řešených příkladů

✓ 300+ dalších výukových videí

✓ Rychlá pomoc - Facebook

Sleduj nás na YouTube!

Live stream - Maturita z matematiky

I tento rok nabízíme na YouTube online kurz k maturitě z matematiky. Podrobnosti o kurzu se dozvíš zde nebo přímo na našem YouTube.

Live stream - Přijímačky na SŠ

I tento rok nabízíme na YouTube online kurz k přípravě na přijímačky na SŠ. Podrobnosti o kurzu se dozvíš zde nebo přímo na našem YouTube.

Matematické fórum - okamžitá bezplatná pomoc

Máš-li nějaké příklady, které potřebuješ vyřešit, napiš nám na team.drmatika@gmail.com. Příklad určitě zařadíme do některého z našich streamů! Kromě toho můžeš daný příklad vyfotit a postnout ho v našem facebookovém matematickém fóru. Odpověď se dostaví skoro okamžitě!

Kurzy ve tvém městě

Chtěl bys raději "domácí" doučování? I pro tebe máme řešení.

Hledáš-li, optimální přípravu na maturitu, navštiv naši stránku s přípravnými 3denními kurzy. Zde si můžeš přečíst více o našich intenzivních kurzech v různých městech po celé ČR. Najdi si svůj kurz.

Hledáš-li, optimální přípravu na přijímací zkoušky na SŠ, svůj dvoudenní kurz v různých městech po celé ČR si můžeš najít zde.

7. 11. 2020
© Doktor Matika, 2018
X