Přijímací Zkoušky na SŠ z Matematiky – Praha – 1. kurz

14ZAPSANÍ STUDENTI

  Tvoje příprava na přijímací zkoušky na SŠ z matematiky 2021

  V našem 2denním intenzivním kurzu si nejdříve ke každému tématu vysvětlíme základní teorii a poté si upevníme své znalosti řešením jednotlivých příkladů. K tomu budeme používat naší exklusivní sbírku úloh k přijímacím zkouškám z matematiky na SŠ, která obsahuje mnoho vysvětlení a řadu příkladů. Nakonec si uděláme přijímačky nanečisto. Přijímací zkoušky z matematiky budou pro tebe hračkou!

  Místo a doba konání

  Tento intenzivní kurz se koná:

  • 16. 01. 2021, 9 – 13 / 14 – 18
  • 17. 01. 2021, 9 – 13 / 14 – 18

  Kup do konce roku 2020 a zajisti si slevu 500 Kč!

  Zarezervovali jsme pro tebe pěkné prostory na Vysoké škole ekonomie a managementu (VŠEM), Nárožní 2900/9a, 158 00 Praha 5

  Tvoje výhody

  Obsah tohoto kurzu je přizpůsoben struktuře státním přijímacím zkouškám z matematiky na SŠ (4leté obory). Ve dvou dnech si postupně probereme veškerá témata z didaktického testu a naučíme se, jak správně postupovat při řešení příkladů. Volba správné strategie je totiž v mnoha příkladech rozhodující.

  ✓ 2 dny (celkově 16 hodin)

  ✓ Garance vrácení peněz (viz níže)

  ✓ Přístup na portál Dr. Matika zdarma

  ✓ Obsáhlá sbírka úloh s řešením zdarma

  ✓ YouTube live stream k maturitě

  ✓ Vše za 1.999 Kč

  Sbírka úloh a jiné materiály

  První den kurzu získáš naší exkluzivní sbírku úloh, kterou budeme  v celém kurzu používat. Proto je nutné, abys ji měl každý den s sebou.

  Tato sbírka obsahuje všechna relevantní témata a příklady k procvičování. Kromě toho v ní najdeš test nanečisto. Na konci prvního dne kurzu vám poskytneme řešení příkladů z této sbírky v digitální podobě (PDF soubor mailem).

  Obdržíš také bezplatný přístup k tomuto portálu do konce školního roku.

  Přijímací zkoušky z  matematiky na SŠ – pravidelný stream na YouTube

  Každý týden jsme si pro tebe přichystali maturitu nanečisto. Sleduj náš YouTube kanál pro více inofrmací! Zde najdeš i mnoho videí s řešenými příklady. Další informace zde.

  Garance vrácení peněz

  Nebude-li náš přípravný kurz naplňovat tvé představy, můžeš tento kurz první den v době oběda skončit. Nezískáš-li aspoň 30 bodů, vrátíme ti peníze.

  Náš Kontakt a Recenze

  Máš ještě nějaké dotazy? Napiš nám mail na team.drmatika@gmail.com nebo nám zavolej na 774 137 543, rádi ti je všechny zodpovíme. Recenze našich kurzů si můžeš najít zde!

  Učební plán

  No curriculum found !

  Hodnocení

  5

  5
  1 Ohodnocení
  • 5 Hvězdičky0
  • 4 Hvězdičky0
  • 3 Hvězdičky0
  • 2 Hvězdičky0
  • 1 Hvězdičky0

  Buďte první, kdo ohodnotí tento kurz

  ZAPSAT SE DO KURZU / KOUPIT KURZZačátek za 2 měsíci
  © Doktor Matika, 2018
  X